Referencje

Wojciech Wolski

LG Display


Referencje LG DisplayFirma Usługi Ogólnobudowlane WENTEX Mariusz Przybysz z Jeleniej Góry wykonywała w naszym zakładzie szereg prac budowlanych i na instalacjach wentylacyjnych. Uczestniczyła w montażu kanałów wentylacyjnych na etapie inwestycji , oraz wykonała przegląd kluczowych węzłów wentylacyjnych już po jej zakończeniu. Ponadto firma brała czynny udział w przebudowie wewnętrznej aranżacji pomieszczeń biurowych i magazynowych przebudowując ścianki działowe oraz zmieniając prowadzenie kanałów wentylacyjnych. Firma zawsze bez zastrzeżeń wywiązywała się z nałożonych na nią zadań i jest godnym polecenia partnerem wykonującym prace terminowo i w zakresie ustalonym ze zleceniodawcą.

Radosław Urban

KAMEX


Referencje-KAMEXProwadzona przez Pana firma współpracowała z nami przy następujących zadaniach wentylacji w zakresie instalacji: montaż instalacji wentylacji mechanicznej,instalacji odpylania oraz montażu gazowych aparatów grzewczo-wentylacyjnych na obiekcie WINKELMANN w Legnicy, montaż okapów stanowiskowych orz wentylacji mechanicznej w zakładzie produkcyjnym TRELEBORG w Wałbrzychu, montaż instalacji wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji w HOTELU Nowodworski w Legnicy, montaż instalacji wentylacji mechanicznej oraz grawitacyjnej w zakładzie produkcyjnym PONAR w Lubaniu Śląskim, montaż instalacji nawiewno-wywiewnej w Zakładzie EnergiaPro w Jeleniej Górze, montaż instalacji wentylacji mechanicznej - DOLMEB w Świdnicy. Z prawdziwą przyjemnością pragnę wskazać, że w całym tym okresie współpraca z Pana firmą była dla mnie jak najbardziej zadowalająca, gdyż zlecone prace były wykonane w terminie, a ich jakość, zasługiwała każdorazowo na wyróżnienie.

Tomasz Michalski

EUROKLIMAT


Referencje-EuroklimatFirma Wentex Mariusz Przybysz z siedzibą w Dziwiszowie 139/4 była wykonawcą instalacji wentylacji na n/w inwestycjach realizowanych przez naszą spółkę: Centrum Biotechnologii w Złotnikach, Parking podziemny Nowy Targ we Wrocławiu, Centrum dystrybucyjne Lidl w Legnicy, Inkubator Przedsiębiorczości w Kudowie Zdrój, Wyższa Szkoła Oficerska we Wrocławiu, Schweiker w Środzie Śląskiej, Biurowiec Bariela we Wrocławiu, Volvo we Wrocławiu, Szpitalny Oddział Ratunkowy w Lubinie, Amazon we Wrocławiu, LG Chem w Biskupicach Podgórnych, THG w Magnicach. Wszystkie roboty realizowane przez firmę WENTEX przebiegły sprawnie, terminowo i z dużą starannością. Firma posiada odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników' do realizacji wymagających instalacji wentylacji. W związku z powyższym polecamy firmę WENTEX każdemu, kto szuka solidnego profesjonalnego wykonawcy w branży wentylacyjnej.

Dariusz Szczepański

Eltechma Instalacje Sp. z o.o.


Referencje-EltechmaFirma Wentex Mariusz Przybysz współpracuje z nami od kilku lat w zakresie wykonywania systemów wentylacyjnych, przy wielu wspólnie zrealizowanych projektach. Wszystkie wykonane prace dotyczyły montażu instalacji wentylacji i przebiegały zgodnie z naszymi założeniami i oczekiwaniami. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do stwierdzenia, że firma Wentex z siedzibą w Dziwiszowie 139/4 58-508 Jelenia Góra jest odpowiedzialnym, terminowym i profesjonalnym wykonawcą wszelkich systemów wentylacyjnych. Z pewnością możemy polecić tę firmę jako solidnego i wiarygodnego partnera.